| | | | |

Adom a napom – élő multiplatform a VIASAT3-on

Az Adom a napom műsor egyedülálló televíziós formátum, amelyben a nézők egész nap követhetik a sztárok életét, majd élő beszélgetésben ismerhetik meg őket.

Új formátum a magyar televíziózásban

Geszti Péter a VIASAT3 képernyőjén tér vissza a televíziós piacra az Adom a napom című műsorral, hogy a legvalódibb találkozásokat hozza el a nézőknek. A rendhagyó, magyar fejlesztésű cross-platform formátum egész napos élményt kínál: a hírességek napjába egy online felületen, élőben nyerhetünk betekintést, majd 20 órakor Geszti Péter vendégeként ülnek le beszélgetni egy stúdióban, amit szintén élőben láthatunk, méghozzá a VIASAT3-on.

Őszinte beszélgetések és új arcok

Az Adom a napom célja, hogy a hírességek eddig nem ismert oldalukat mutassák meg.

A műsorban szereplő vendégek között találjuk:

  • Alföldi Róbert
  • Curtis
  • Gálvölgyi János
  • Kajdi Csaba
  • Majoros Hajnalka

Miért különleges a műsor?

A formátum legnagyobb erőssége az interaktivitás és a hitelesség.

A nézők nemcsak egy szerkesztett műsort látnak, hanem valós idejű betekintést kapnak a vendégek életébe, így sokkal közelebb kerülhetnek hozzájuk.

Az Adom a napom műsor friss és innovatív színt hoz a magyar televíziózásba, ahol a valóság és a szórakoztatás egy új szinten találkozik.