DTK: Elviszlek magammal a hibrid-műsor, ami magával ragad!

Tíz sikeres évad és 300 epizód után a Spektrum Home csatornáján új részekkel jelentkezik a „DTK: Elviszlek magammal” című talkshow-sorozat. D. Tóth Kriszta ikonikus hibrid-műsora (streamingről-televízióra) nemcsak a hazai televíziózás egyik meghatározó programja, hanem egyedi stílusával és mélyreható beszélgetéseivel a kultúra és szórakozás tökéletes elegye is.
Egy műsor, amely formálja a televíziós kultúrát
A DTK: Elviszlek magammal talkshow-sorozat sikere töretlen. Az elmúlt évek során számos közismert személyiség ült be D. Tóth Kriszta mellé egy őszinte és inspiráló beszélgetésre. A műsor három alkalommal is elnyerte a Televíziós Újságírók Díját a „Legjobb talkshow” kategóriában, ami tovább erősíti a program kiemelkedő szakmai elismerését. Nem véletlen, hogy az AMC Networks cseh életmódcsatornája is felfigyelt rá, és „Popojedem” címmel elkészítette annak helyi változatát, amely tavaly novemberben debütált.
A műsor történetének legnézettebb epizódjai közé tartoznak:
Sebestyén Balázs – 1 725 798 megtekintés
Bödőcs Tibor – 935 568 megtekintés
Kajdi Csaba „Cyla” – 906 765 megtekintés
Szilágyi Liliána – 867 813 megtekintés
Majoros Péter „Majka” – 796 671 megtekintés
Náray Tamás (Spanyolország) – 751 424 megtekintés
Pottyondy Edina – 748 258 megtekintés
Ganxsta Zolee – 609 992 megtekintés
Benedek-Epres Panni – 571 396 megtekintés
Hosszú Katinka – 543 951 megtekintés
Kikapcsolódás a televízió képernyőjén keresztül
A Spektrum Home csatornája mindig arra törekszik, hogy a nézők a lehető legjobb minőségű szórakozást kapják. Az autós-talkshow könnyed beszélgetés és valódi kulturális élmény is, amely mélyebb betekintést nyújt az interjúalanyok életébe. Tökéletes választás azok számára, akik tartalmas kikapcsolódásra vágynak a TV képernyőjén keresztül.
Ne maradj le az új epizódokról!
A Spektrum Home ügyel rá, hogy új műsorairól tavasszal se maradjon le senki. Ha valaki esetleg lekési az izgalmas programok premierjeit, nincs oka aggódni! A csatorna hétvégenként minden epizódot újra levetít, így mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb időpontot a kedvenc műsorának követésére.
A „DTK: Elviszlek magammal” továbbra is garantálja a minőségi szórakozást és a televíziós kultúra kiemelkedő élményét.